Zalety treningu personalnego

Trening personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. To 60-cio minutowy trening pod okiem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu- w zależności od naszej kondycji, potrzeb i możliwości. Trening personalny składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranych ćwiczeń- plan treningowy oraz stretchingu- rozciągnięcie mięśni po treningu. Dzięki treningowi personalnemu w bardzo szybkim i bezpiecznym tempie możemy  osiągnąć nasze cele treningowe. Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwala nam utrzymać motywację i ocenić nasze postępy treningoweTrening personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych. To 60-cio minutowy trening pod okiem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu- w zależności od naszej kondycji, potrzeb i możliwości. Trening personalny składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranych ćwiczeń- plan treningowy oraz stretchingu- rozciągnięcie mięśni po treningu. Dzięki treningowi personalnemu w bardzo szybkim i bezpiecznym tempie możemy  osiągnąć nasze cele treningowe. Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwala nam utrzymać motywację i ocenić nasze postępy treningowe.

Zalety zajęć grupowych

Jeśli nie stać nas na trening personalny to doskonałą alternatywą są zajęcia grupowe. Korzyści wynikające z tej formy treningu są ogromne. Przede wszystkim to motywacja jaką daje grupa. Kiedy widzimy, że inni dają z siebie wszystko, wtedy także w Nas rodzi się siła i energia do działania. Poza tym rywalizacja między uczestnikami powoduje, że robimy ogromne postępy, cały czas wykraczając poza swoje możliwości treningowe. Zajęcia grupowe dają także możliwość poznania innych osób- nawiązania kontaktu, przyjaźni. Idąc na zajęcia grupowe mamy świadomość, że zawsze spotkamy tam znajome twarze, co jest dodatkową- towarzyską- motywacją. Niska cena jest kolejnym powodem przemawiającym za wyborem zajęć grupowych, które są zdecydowanie tańsze- nawet kilkakrotnie- od treningów indywidualnych. Jeśli nie stać nas na trening personalny to doskonałą alternatywą są zajęcia grupowe. Korzyści wynikające z tej formy treningu są ogromne. Przede wszystkim to motywacja jaką daje grupa. Kiedy widzimy, że inni dają z siebie wszystko, wtedy także w Nas rodzi się siła i energia do działania. Poza tym rywalizacja między uczestnikami powoduje, że robimy ogromne postępy, cały czas wykraczając poza swoje możliwości treningowe. Zajęcia grupowe dają także możliwość poznania innych osób- nawiązania kontaktu, przyjaźni. Idąc na zajęcia grupowe mamy świadomość, że zawsze spotkamy tam znajome twarze, co jest dodatkową- towarzyską- motywacją. Niska cena jest kolejnym powodem przemawiającym za wyborem zajęć grupowych, które są zdecydowanie tańsze- nawet kilkakrotnie- od treningów indywidualnych.

Co wybrać? Trening personalny, czy zajęcia grupowe?

Pamiętajmy, że zajęcia grupowe to świetna zabawa, rywalizacja i ogromna motywacja do działania. Jednak trening personalny pozwoli nam trafić bezpośrednio do celu treningowego dzięki indywidualnie dobranemu programowi. Wybór należy do Was, przecież każdy z nas ma inne potrzeby i cele które chce osiągnąć. Pamiętajmy, że zajęcia grupowe to świetna zabawa, rywalizacja i ogromna motywacja do działania. Jednak trening personalny pozwoli nam trafić bezpośrednio do celu treningowego dzięki indywidualnie dobranemu programowi. Wybór należy do Was, przecież każdy z nas ma inne potrzeby i cele które chce osiągnąć.

Activemania Fitness Bytom wychodzi naprzeciw Twoim potrzebą! Zapraszamy na treningi!